Skip to main content

Zahraniční nemovitosti na prodej mohou být nejen výhodnou příležitostí k investici, ale také možností, jak poznat kulturu cizí země a rozšířit si vlastní obzory. Specializujeme se na reality ve Španělsku, konkrétně na oblast Costa Blance v provincii Alicante, a rádi vám pomůžete s pořízením apartmánu, vily nebo domu.

Naše služby neobsahují pouze servis a asistenci při nákupu, spolehnout se na nás můžete v průběhu celého procesu od koupě letenky po zprostředkování, zařízení oprav a údržby vašeho nového domu či apartmánu. Vy si pak budete moci plně vychutnat pobyt v zemi a soustředit se na to podstatné, výběr ideální nemovitosti.

Proč hledat zahraniční nemovitosti na prodej právě u nás?

Postaráme se o vás od začátku do konce. Jestliže si vyberete některou z námi nabízených nemovitostí přímo na webu anebo dáte na doporučení některého našeho spokojeného klienta, rozhodně nás kontaktujte.

Připravíme vám komplexní řešení na míru a na základě našich zkušeností doporučíme nemovitosti, které by vás mohly zaujmout. Známe totiž specifika jednotlivých nabídek a dokážeme posoudit jejich kompatibilitu s klientovými požadavky. Například vzdálenost od moře, obvyklou úroveň hluku, intenzitu střídání hostů a podobně. Prodej domů ve Španělsku je totiž oblastí, které se věnujeme již více než 11 let.

Jak probíhá koupě nemovitosti s naší asistencí?

Nejprve vám pomůžeme vybrat vhodné letecké spojení do španělského Alicante. Nenecháme vás ve štychu ani po příletu. Svěřit se můžete do péče našemu asistentovii, který vás vyzvedne na letišti a odveze do místa ubytování, které pro vás taktéž zajistíme dle Vašich požadavků.

Až budete ubytováni, připravte se na vzrušující dobrodružství. Představíme vám program prohlídek nemovitostí na prodej a ty si budete moci jednu po druhé v klidu prohlédnout. Po celou dobu budete mít k ruce česky hovořícího zástupce. Celým procesem tak můžete projít, aniž byste vyslovili jediné slůvko ve španělštině.

Hledání i pořízení zahraniční nemovitosti s lidským přístupem

Preferujete i při hledání vhodné zahraniční nemovitosti na prodej osobní přístup a nabídky šité přímo na tělo? Pak jste u nás správně. Náš tým se vám bude plně věnovat a na základě vašeho osobního kontaktu vám doporučí apartmány či domy ve Španělsku, které jsou na prodej a které splní všechna vaše přání a představy.

Upřednostňujeme na důvěře založený dlouhodobý vztah s našimi klienty a snažíme se jim být k dispozici i poté, kdy již svoji vysněnou nemovitost v zahraničí vlastní.

S námi se vám nestane, že byste za den stihli pouze dvě prohlídky díky nedochvilnosti makléře. Čas pro rozhodování bude tak velmi efektivní. I v tomto období nás můžete využít jako silného partnera, kterého máte za zády a můžete se na něho s důvěrou obrátit, kdykoliv budete potřebovat.

Proč byste si měli pořídit nemovitost v zahraničí?

Každý zájemce o pořízení zahraniční nemovitosti má své důvody proč chce koupi uskutečnit. Někdo se zajímá o reality v zahraničí za účelem investice, jiný by raději trávil dovolenou u moře pravidelně ve vlastním, a proto hledá nabídku apartmánů a domů na prodej ve Španělsku. Budete-li trávit část roku v zahraničí, poznáte lépe kulturu a osobitost cizí země a možná navážete také kontakty s místními, pochopíte jejich mentalitu a otevřou se vám díky tomu nové obzory. Se socializací a rychlým zapojením se do života v novém prostředí vám pomůžeme. Zrovna tak jako s vyřešením právní a finanční stránky celého procesu. Pak bude již jen na vás, jak si novou nemovitost užijete a zda a jak moc se zapojíte do života v nové zemi.

Obraťte se na nás jako na přítele

Právě od toho tady jsme. Jestliže si nebudete vědět s čímkoliv rady anebo budete potřebovat jen poradit, vytočte naše číslo. Rádi vám pomůžeme s řešením vašeho problému. I my jsme se kdysi ve Španělsku ocitli poprvé a dobře víme, jaké starosti vás mohou potkat. Naše zkušenosti proto využijeme k vašim službám a poskytneme vám nejen fundované odpovědi na vaše dotazy či řešení konkrétních problémů, ale i pochopení a porozumění při předcházení konkrétním více či méně předvídatelným situacím.

S čím se na nás můžete ještě obrátit?

Počítat můžete také s veškerým právním a finančním servisem a případně i asistencí navíc v podobě zprostředkování pomoci při opravě či údržbě vaší nemovitosti. 

Poznejte dobře své okolí

Pro každého, kdo se zajímá o reality v zahraničí a snaží se zorientovat na novém místě, jsou důležité jiné potřeby. Někomu stačí nalézt obchod, pláž a úřad. Jiný ale hledá nemovitost v zahraničí na prodej především kvůli tomu, aby poznal kulturu cizí země a vyzkoušel si v ní nějakou dobu žít.

Někdo by zase rád jezdil na dovolenou pravidelně na stejné místo a především do svého. Důvody pro prohlížení realit ve Španělsku jsou různé, jedno však mají všichni zájemci o prodej domů ve Španělsku společné. Tím je touha po dobrodružství a poznávání, které by ale nemělo být rušeno záležitostmi provozního charakteru.

Úspěch tohoto záměru závisí velmi zásadně na volbě silného partnera pro koupi a provozování zahraniční nemovitosti. My jím rozhodně jsme a rádi se vám budeme věnovat.

Originally posted 2021-05-04 07:42:46.