Skip to main content

V době od 6. – 11. 3. 2020 jsme ještě navštívili Španělsko, kde panovalo v tutu dobu opravdu krásné letní počasí a teploty až 27 stupňů celsia. Odjížděli jsme do Španělska  s určitými obavami z Coronaviru, ale po příletu do Španělska tam život probíhal naprosto normálně, plné obchody, pláže, zahrádky a španělská pohoda.

Při rozhovoru s našimi španělskými partnery jsme cítili určité podcenění situlace, pravděpodobně nebyli centrálními orgány informováni o nebezpečí, které Španělsku hrozí. Máme tam vlastní dům a při této návštěvě tam za námi přiletěli i noví klienti, kterým jsme nachystali nabídku nemovitostí a dokonce si ještě zvládnili nemovitost vybrat a zarezervovat.  Při návratu 11. 3. 2020 se už situlace ve Španělsku začala zhoršovat, ale pouze my jsme na letišti i v letadle používali respirátory a dbali na přísnou hygienu.

To, že se ve Španělsku tak  rozšířil Coronavirus je také tím, že španělé jsou velmi srdeční a sociální lidé, že se rádi setkávají, druží a že si do svých svobod neradi nechávají mluvit  Až příliš pozdě si asi uvědomili, jak vážná je situlace. Budou s tím daLeko více bojovat, než například my, v České republice. V současné chvíli, kdy tuto aktualitu píšeme, je ve  Španělsku již 25000 lidí nakaženo virem a moc jim přejeme, aby všechny tyto těžkosti překonali, protože Španělsko je krásné a španělé úžasní. 

Stejně tak přejeme i všem lidem v ČR zdraví a co nejdříve lepší dobu, než je nyní.

Originally posted 2020-09-15 04:38:22.