Skip to main content
359.000 

Vila Villamartin

Vila v rezidenčním komplexu (25 nemovitostí) ve Villamartin.

Každá vila je v nejvyšším standardu a má plně vybavenou kuchyň se spotřebiči, upravenou zahradu s automatickým zavlažovacím systémem, elektrické žaluzie, soukromý bazén a alarm.
Tato luxusní samostatně stojící vila se skládá z otevřeného obývacího pokoje s terasovými dveřmi, které vedou do zahrady s bazénem, otevřené moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči včetně trouby, varné desky, digestoře, lednice s mrazákem, pračky, myčky a mikrovlnné trouby, dvou dvoulůžkových ložnic s vestavěnými skříněmi a plně vybavené koupelny.
V prvním patře se nachází hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a soukromou sluneční terasou, další plně vybavená koupelna a horní sluneční terasa.

Nemovitost připravena k prodeji.

Villamartin je rezidenční oblast, která se nachází na jižním pobřeží Costa Blanca. Je zde dobrý výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Villamartin, Las Colinas a Campoamor.

V blízkosti je i nové nákupní centrum Zenia Boulevard a písečné pláže. Týdenní pouliční trh v Playa Flamenca se také nachází v blízkosti, zde je možno koupit čerstvé produkty spolu s řadou místních výrobků. Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8271
Cena : 359.000 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 94 m²
Rozloha pozemku : 175 m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač