Vila ve velmi vyhledávaném Benijofar, pouhých 12 minut jízdy od krásných písečných pláží.
Nachází se jen kousek od půvabného náměstí, s výběrem obchodů, kaváren a restaurací.
Dům je postaven na jednom podlaží, při vstupu je vstupní hala, která vede do dalších obytných prostor.
Vpravo je prostorný salonek, kuchyň, dále čtyři ložnice, včetně velké hlavní ložnice s vlastní koupelnou, vedle krásně zařízené designové rodinné koupelny. Praktičnost domu zlepšuje samostatná technická místnost a domácí kancelář.
Středobodem nemovitosti je kuchyň – dříve garáž, tento prostor se proměnil ve velikou kuchyni a jídelní kout. Díky přímému přístupu do zahrady je srdcem domova.
Na pozemku je dostatek prostoru k relaxaci, zábavě a opalování. Soukromý bazén doplňuje venkovní kuchyň, pohodlné WC pro hosty, kryté terénní parkoviště a spousta slunných a stinných míst.
Přístup do zahrady je možný jak ze vstupní haly, tak z kuchyně.
Rok výstavby 1999
Roční daň z nemovitosti 400 €
Benijofar tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.
V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.
Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.
Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.