580.000 

Vila Torre de la Horadada

Luxusní novostavby nemovitostí se nachází v Torre de La Horadada.

Nemovitosti mají krásný moderní design exteriéru s moderním stylem s parkováním , prostornou zahradou s relaxačním posezením a soukromým bazénem.

Obytná plocha zahrnuje otevřený obývací prostor s  jídelnou a vybavenou kuchyní, jsou zde velká okna, která se otevírají do zahradní části. K dispozici jsou 3 prostorné ložnice všechny s vestavěnými skříněmi jedna z nich je v přízemí s přístupem do sprchového koutu. Dále je zde hlavní ložnice se stylovou terasou s vlastním apartmá, třetí ložnice a koupelna. Vily mají velké solárium a spoustu prostoru pro posezení a relax.

Torre de la Horadada je tradiční španělské město ležící na jižní Costa Blanca. Město nabízí jedny z nejlepších písečných pláží na pobřeží spolu s nákupními centry, přístavem a navíc je zde množství místních barů a restaurací, kde můžete ochutnat některé z místních pokrmů středomořské kuchyně.

Letiště v Alicante a Murcia San Javier jsou také v blízkosti. Pro golfové nadšence je zde výběr z nedalekých golfových hřišť, včetně Lo Romero, Las Colinas, Real Club de Golf de Campoamor, Las Ramblas, Villamartín, La Marquesa, La Finca, a mnoho dalších.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9018
Cena : 580.000 
Lokalita : Torre de la Horadada
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 154 m²
Rozloha pozemku : 202 m²
Město / oblast : Torre de la Horadada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač