Skip to main content
Zlevněno
350.900  341.500 

Vila San Javier

Tato výstavba se nachází v oblíbené oblasti San Javier v blízkosti Mar Menor, je to jedinečný luxusní komplex s jednopatrovými vilami se třemi ložnicemi.

Tyto nádherné vily jsou moderního designu postavené podle vysokých standardů s otevřeným stylem obývacího prostoru s obývacím pokojem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní včetně trouby, mikrovlnné trouby, lednice, integrované myčky nádobí, varné desky a odsavače par. Tento otevřený obytný prostor má velká okna otevírající se na terasu a soukromý bazén doplněný venkovní sprchou. Koupelny jsou plně vybaveny toaletní skříňkou, zrcadlem a sprchovými zástěnami. V celé vile je předinstalace klimatizace.

Vila má terasu v zadní části domu se schodištěm vedoucím na velké solárium doplněné letní kuchyní – ideální prostor pro stolování. Na pozemku je bazén a prostory k opalování. Pozemek má prostor pro parkování.

San Javier se nachází na Mar Menor, což je lokalita velmi vyhledávaná s krásnými plážemi a promenádami. San Javier je nádherné letovisko s dostatkem barů, obchodů, restaurací.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9129
Cena : 350.900  341.500 
Lokalita : San Javier
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 92 m²
Rozloha pozemku : 202 m²
Město / oblast : San Javier
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač