269.900 

Vila San Javier

Novostavby se nachází v oblíbené oblasti San Javier v blízkosti Mar Menor, v luxusním komplexu. Vily jsou postaveny na jednom podlaží se dvěma nebo třemi ložnicemi. Vila se dvěma ložnicemi má dvě koupelny a vila se třemi ložnicemi má tři koupelny.

Nemovitosti jsou moderního designu postavené na vysoké úrovni s otevřeným obývacím prostorem se salonkem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní včetně trouby, mikrovlnné trouby, ledničky, integrované myčky nádobí, varné desky a odsavačem par. Tento otevřený obytný prostor má velká okna otevírající se na terasu, kde je soukromý bazén doplněný venkovní sprchou.  V celé vile je předinstalace klimatizace.

Vila má terasu v zadní části domu se schodištěm vedoucím do velkého solária s letní kuchyní – ideální prostor k relaxaci, na pozemku je prostor k opalování a bazén. Pozemek má terénní parkování.

DVĚ LOŽNICE ceny jsou od 256.800€

TŘI LOŽNICE ceny jsou od 325.000 EUR

San Javier se nachází na Mar Menor, což je lokalita velmi vyhledávaná s krásnými plážemi a promenádami. San Javier je nádherné letovisko s dostatkem barů, obchodů, restaurací.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8763
Cena : 269.900 
Lokalita : San Javier
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 78 m²
Rozloha pozemku : 153 m²
Město / oblast : San Javier
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač