555.000 

Vila Punta Prima

Ceny těchto nemovitostí jsou od 495.000,-euro.

Samostatná vila se nachází v oblíbené lokalitě Punta Prima, jen kousek od barů, obchodů, restaurací a 10 minut chůze od nádherných pláží Orihuela Costa.

Vila je velmi prostorná, má 126 m2 otevřeného obytného prostoru se salonkem, jídelnou a kuchyní začleněné do jednoho prostoru s velkými okny a posuvnými dveřmi vedoucími na terasu. |Dále je zde  dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi v přízemí, která je se sprchovým koutem.

V druhém patře jsou 3 dvoulůžkové pokoje všechny s vestavěnými skříněmi a hlavní ložnice s en suite a je zde další rodinná koupelna. Z jednoho z dvoulůžkových pokojů jsou velká posuvná okna, která vedou na terasu. Venkovní schodiště vede na obrovské solárium téměř 64 m2, což je skvělé místo pro stolování a  BBQ.

Pozemky mají parkoviště, zahradu s vlastním bazénem.

Punta Prima je přímořské letovisko, které má řadu služeb a vybavení, včetně obchodního centra, tělocvičny, obchodů, barů a restaurací a autobusové zastávky umožňující přístup do velkých měst Torrevieja a Guardamar del Segura. K dispozici jsou 4 nádherná golfová hřiště, a nádherné pláže.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8507
Cena : 555.000 
Lokalita : Punta Prima
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 126 m²
Rozloha pozemku : 207 m²
Město / oblast : Punta Prima
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač