199.950 

Vila Playa Flamenca


Vila dvojdomek na prodej ve velmi oblíbené rezidenční čtvrti Playa Flamenca v Orihuela Costa.

Nemovitost je jen kousek pěšky od bulváru Zenia Boulevard a mnoha obchodních center, obchodů, barů, supermarketů a nádherných písečných pláží, které Orihuela Costa nabízí.

Vila je součástí zavedené a nadnárodní komunity (Res. Costa Flamenca, postavena v roce 2000). kterou tvoří směs rekreantů a stálých obyvatel a má velký společný bazén s dostatkem prostoru na opalování.

Zahrada byla vydlážděna hlavně pro snadnou údržbu. K dispozici je kryté terénní parkování, velká skladovací hala, dřevěná pergola se stahovacími slunečními markýzami (ideální pro stolování ) a kryté posezení / odpočinková terasa.

Do nemovitosti vstoupíte vyvýšenou verandou, která slouží jako další posezení.

Po vstupu je světlá a příjemná vstupní hala.

V přízemí se nachází 1 ložnice s manželskou postelí (se zrcadlovými skříněmi a klimatizací), nedávno zrekonstruovaná rodinná koupelna, prostorný obývací pokoj s jídelnou a terasou, která vede do zahrady, a nádherná designová kuchyň s přidaným úložným prostorem a spoustou pracovního prostoru. Z kuchyně vede velká krytá technická místnost.

Elegantní schodiště vede  do prvního patra. Zde je luxusní společná koupelna se sprchovým koutem a 2 dvoulůžkové pokoje (oba s klimatizací a zrcadlovými skříněmi). Hlavní ložnice má také vlastní soukromou sluneční terasu na jih s výhledem na moře!

Vzhledem ke své velikosti a těsné blízkosti pláže a nesčetnému vybavení je tato nemovitost v Playa Flamenca ideální jak pro dovolenou, tak pro trvalé bydlení.

Vila se prodává většinou zařízená (v závislosti na nabídce). Roční SUMA cca 270 EUR / Roční komunální poplatek cca 360 eur.

Playa Flamenca je přímořské letovisko, které se nachází v Orihuela Costa. Je zde celá řada služeb a vybavení a jen kousek od mnoha krásných a známých golfových hřišť, včetně Las Ramblas, Campoamor a Las Colinas. San Javier letiště je jen 20 minut jízdy odtud a letiště Alicante 45 minut jízdy autem.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7776
Cena : 199.950 
Lokalita : Playa Flamenca
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 104 m²
Rozloha pozemku : 168 m2
Město / oblast : Playa Flamenca
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač