Skip to main content
Prodáno
350.000 

Vila Playa Flamenca

Samostatně stojící vila na prodej ve velmi oblíbené rezidenční oblasti Playa Flamenca, Orihuela Costa.

Tato nemovitost je jen kousek od bulváru Zenia, kde se nachází řada obchodních center, obchodů, barů a supermarketů a nádherné písečné pláže, které Orihuela Costa nabízí.

Vila zaujímá velký a snadno udržovatelný rohový pozemek, kde je parkování, dostatek úložných prostor, soukromý bazén, spousta místa na opalování a relaxaci, zahrada s nízkými nároky na údržbu a řada slunných a stinných míst, která si můžete užívat po celý rok. K dispozici je také venkovní bar a letní kuchyně!

Obytné prostory se skládají ze 3 částí. V hlavním patře je krytá a prosklená terasa, která poskytuje přístup do hlavního obytného prostoru.

Při vstupu je prostorný obývací pokoj s jídelnou a krbem na pelety. Po levé straně se nachází velká designová kuchyň s velkým množstvím pracovního prostoru a úložných skříněk. V tomto patře se dále nacházejí 2 dvoulůžkové ložnice a rodinná koupelna.

Spodní patro je samostatné a je přístupné od bazénu. Zde je kompletní apartmán pro hosty, který má 2 ložnice, koupelna, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem!

Vila má ústřední topení a je nabízena k prodeji částečně zařízená (dle nabídky).

Playa Flamenca se může pochlubit řadou služeb a občanské vybavenosti a je kousek od mnoha fantastických golfových hřišť, včetně Las Ramblas, Campoamor a La Colinas.

Alicante a letiště Murcia Covera jsou vzdáleny pouhých 40-45 minut jízdy autem.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9233
Cena : 350.000 
Lokalita : Playa Flamenca
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 153 m²
Rozloha pozemku : 409 m²
Město / oblast : Playa Flamenca
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 5
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač