Skip to main content
185.000 

Vila Los Altos

Prostorná vila na prodej v rezidenční čtvrti Dream Hills na jižním pobřeží Costa Blanca.

Nemovitost je součástí rezidenční zástavby, která nabízí 2 společné bazény s dostatkem místa na opalování, zahrady a dětské hřiště.

Nemovitost (postavená 2003) byla modernizována a nyní má vlastní soukromý bazén, zvýšené zdi pro větší soukromí, kryté parkování, gril a krytou venkovní jídelnu.

Uvnitř byla nemovitost nedávno zrekonstruována současnými majiteli, je zde nová designová kuchyň, 2 moderní koupelny, nové obklady a dlažby a moderní nábytek, svítidla a vybavení.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a klimatizací, nadprůměrně velká designová kuchyň, která má přímý vstup na boční zahradu a krytou venkovní jídelnu, a nádherná koupelna s obklady od podlahy ke stropu.

Z obývacího pokoje vede krytá a prosklená sluneční terasa, která slouží jako posezení / jídelna.

V prvním patře se nachází 1 ložnice pro hosty, rodinná koupelna a nadprůměrně velká hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, klimatizací a soukromou krytou a prosklenou sluneční terasou, která slouží jako šatna.

V tomto patře se nachází také velká zimní zahrada / zimní pokoj, který současní majitelé využívají jako ložnici pro návštěvy přátel.

Vnitřní schody vedou do solária, odkud je výhled na okolí. K dispozici je také zastřešený a prosklený prostor, který je ideální pro skladování nebo dokonce jako domácí kancelář!

Nemovitost je v pěší vzdálenosti od široké škály služeb a občanské vybavenosti, včetně obchodů, 2 velkých supermarketů, barů a restaurací a  autobusové zastávky hned za rohem!

Společné bazény jsou plně uzavřené, nabízejí dostatek místa na opalování a jsou jen kousek od domu.

Nabízí se částečně zařízený (dle nabídky).

Roční suma 300 eur / Roční společenství  300 eur.

Oblast Los Altos je oblastí v blízkosti města Torrevieja s přírodními lagunami, solnými jezery, které z této oblasti činí jedno z nejzdravějších míst k životu. Krásné pláže  jsou do pěti minut jízdy odtud s krásnou promenádou, většina z pláží je oceněná modrou vlajkou.

Bulvár La Zenia(nejmodernější shoping v oblasti) s mnoha značkovými obchody, nádhernými restauracemi a  zábavou je pár minut jízdy odtu.

Letiště v Alicante je 35 minut jízdy a také letiště Murcia International je 45 minut odtud.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9312
Cena : 185.000 
Lokalita : Los Altos
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 83 m²
Rozloha pozemku : 200 m²
Město / oblast : Los Altos
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač