Skip to main content
2.020.000 

Vila Las Colinas Golf Resort

Luxusní vila s jihozápadní orientací se nachází v Las Colinas Golf and Country Club!

Tato luxusní nemovitost je jedinečná svou velikostí a designem, obklopená vzrostlými zahradami Las Colinas! Vila je rozdělena do 2 podlaží a nabízí 4 ložnice, 4 koupelny (všechny jsou en-suite)  1 koupelnu pro hosty, světlé a prostorné obývací a jídelní prostory s výhledem na terasu a bazén, vybavenou otevřenou  kuchyň.

Nemovitost se nachází na pozemku o rozloze 1544m2, kde je soukromá garáž pro 2 auta, soukromý bazén a prostorná zahrada.

Uprostřed kopců Dehesa de Campoamor na pobřeží Středozemního moře jižně od Alicante se nachází Las Colinas Golf & Country Club, jedinečná přírodní oblast díky výjimečnému klimatu a prvotřídním službám byl resort v posledních několika letech oceněn v soutěži World Travel Awards jako “Přední vilový resort Španělska a Evropy”.

Centrem tohoto údolí je jeho  golfové hřiště, které bylo pětkrát oceněno jako “Nejlepší golfové hřiště ve Španělsku” v rámci World Golf Awards a jako jedno ze 100 nejlepších golfových hřišť v Evropě podle nejnovějšího žebříčku Top 100, který zveřejnil časopis Golf World.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9007
Cena : 2.020.000 
Lokalita : San Miquel de Salinas
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 290 m²
Rozloha pozemku : 1544 m²
Město / oblast : San Miguel de Salinas
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 5
Bazén : Soukromý
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač