Skip to main content
480.000 

Vila La Marina

CENY ZAČÍNAJÍCÍ OD 450 000 EUR

Nádherná vila postavená na nejvyšší úrovni s aktuálním vybavením a příslušenstvím. Obytná plocha je 210 m2 a pozemek o rozloze 500 m2. V prvním patře je otevřený obývací prostor s prostorným obývacím pokojem, jídelnou a kuchyňským koutem s velkými posuvnými dveřmi vedoucími na terasu a soukromý bazén. Z kuchyně vejdete do prádelny a úložného prostoru s dveřmi na boční terasu, která má také šatnu pro bazén. Dále je zde prostorná ložnice s en suite a vestavěnými skříněmi.

V prvním podlaží jsou dvě ložnice, obě velmi prostorné s vestavěnými skříněmi, hlavní ložnice má šatnu obě ložnice mají vlastní koupelnu. Z chodby je vstup na velkou terasu. Schodiště vede na střešní terasu – ideální místo pro posezení a relaxaci s výhledem na bazén a zahradu. Pozemek má prostor pro parkování dvou aut.

Rezidenční čtvrť La Marina je velmi žádanou lokalitou, která se nachází pouhých 21 km jižně od letiště v Alicante. Je zde několik obchodních center, která nabízejí širokou škálu služeb a vybavení včetně obchodů, barů, restaurací, supermarketů a pravidelné autobusové dopravy. Pobřeží má několik nádherných zlatých písčitých pláží (pouhých 5 minut jízdy).

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8465
Cena : 480.000 
Lokalita : La Marina
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 210 m²
Rozloha pozemku : 500 m²
Město / oblast : La Marina
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač