Skip to main content
Zlevněno
360.000  350.000 

Vila Doňa Pepa, Costa Blanca, 130

Samostatně stojící vila na prodej v exkluzivní rezidenční čtvrti Doňa Pepa v Ciudad Quesada – poblíž hotelu La Laguna. Vila má velký, ale snadno spravovatelný pozemek, na kterém je kryté terénní parkování, soukromý bazén, vyzrálá zahrada, posezení, úložný prostor a gril s venkovním jídelním prostorem.

Samotná vila je velmi prostorná a nabízí 3 dvoulůžkové pokoje (hlavní s vlastní koupelnou), rodinnou koupelnu, velkou jídelnu, dobře vybavenou kuchyň se snídaňovým barem a samostatný obývací pokoj s krbem. Z obývacího pokoje je vstup na rozsáhlou sluneční terasu s výhledem na bazén a zahradu. Z kuchyně je vstup na terasu a k BBQ prostoru – ideální pro stolování pod venku!

Tato nemovitost má i střešní solárium s krásným výhledem na okolí. Prodává se částečně zařízené. Doña Pepa je prestižní oblast na jihu Costa Blanca, kde je také 4-hvězdičkový hotel s lázeňským centrem, spolu s golfovým hřištěm La Marquesa. Guardamar pláž je kousek odtud. Doña Pepa je pouze 25 minut od letiště Alicante a jen 35 minut od San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7408
Cena : 360.000  350.000 
Lokalita : Doňa Pepa
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 130 m²
Rozloha pozemku : 575m²
Město / oblast : Doňa Pepa
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač