495.000 

Vila Ciudad Quesada

Novostavba vily v Ciudad Quesada, Rojales, Costa Blanca jih.  Vila je postavena na samostatném pozemku s parkovacím místem, bazénem (volitelně) a otevřeným soláriem. Nemovitost má předinstalované střídavé, topné a aerotermální systémy, kamerové systémy a domácí automatizaci. Obytný prostor má 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, otevřenou kuchyň a jídelnu spolu s terasami o ploše 90 m2.

Tato nemovitost má možnost  suterénu (za příplatek), kde je možné vybudovat  2 další ložnice, 1 koupelnu a další obytný prostor. Pro více informací o cenách nás prosím kontaktujte. Cena zvýšena 5/2022 .

 

Ciudad Quesada je oblíbená oblast, kde žije mnoho lidí po celý rok. Tato oblast nabízí velké množství služeb a vybavení, jako jsou obchody, restaurace, bary a mnoho dalšího. Ciudad Quesada nabízí také golfové hřiště, sportovní zařízení a aquapark.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7855
Cena : 495.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 161 m²
Rozloha pozemku : 300 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač