Skip to main content
325.000 

Vila Ciudad Quesada

Krásná samostatně stojící vila na prodej ve velmi vyhledávané Ciudad Quesada,  orientovaná na západ, jen kousek od hlavní ulice Ciudad, kde je široký výběr barů, obchodů, restaurací a obchodních center.

Vila se nachází v malé slepé ulici, což znamená ve velmi klidném prostředí.
Nemovitost má veliký pozemek o rozloze 500 m² s dostatkem venkovního obytného prostoru, kde je soukromý bazén, parkování a také několik slunečných a stinných míst k relaxaci. Majitelé zde instalovali rampu, díky níž je pozemek vhodný pro kočárky a vozíčkáře.
Obytná plocha se rozkládá na dvou podlažích, z nichž každé nabízí naprosté soukromí a má vlastní vchod (spodní podlaží je samostatné).
Hlavní obytný prostor se nachází v prvním patře. Je zde prostorný obývací pokoj, nádherná designová kuchyň, 2 ložnice a 2 koupelny.
Ve spodním patře je plně zařízené zrekonstruované studio, které se skládá z obývacího pokoje/ložnice, kuchyňského koutu spolu s koupelnou – ideální pro návštěvy a příbuzné!
Nemovitost byla udržována ve vysokém standardu a bude prodávána částečně zařízená (v závislosti na nabídce). Vila má také instalovány solární panely, které pomáhají snižovat účty za energie.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9276
Cena : 325.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 145 m²
Rozloha pozemku : 500 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač