Skip to main content
Zlevněno
425.000  399.000 

Vila Ciudad Quesada

Krásná samostatná vila na prodej ve velmi vyhledávané rezidenční čtvrti Ciudad Quesada, pouhých 10 minu jízdy od nádherných pláží.

Vila má velký pozemek 856 m², na kterém je soukromý bazén, BBQ s venkovní jídelnou, prostor pro opalování a dostatek slunných a stinných míst k celoročnímu užívání.  Vila má krásnou příjezdovou cestu, která vede do (71m²) vnitřní garáže.

Nemovitost má 2 podlaží. Při vstupu je vstupní hala, která umožňuje přístup do dalších místností v tomto patře.

Je zde dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi, rodinná koupelna, prostorný obývací pokoj s jídelnou a také dobře vybavená samostatná kuchyň a technická místnost.

Ze salonku je vstup na krytou sluneční terasu, která v letních měsících poskytuje příjemný stín.

Elegantní schodiště vede na horní patro, které má přímý přístup na sluneční terasu, dále jsou zde 2 pokoje pro hosty (oba s vestavěnými skříněmi a vstupem na sluneční terasu) a velká rodinná koupelna, je zde také hlavní ložnice s vlastní koupelnou.

Garáž má přístup ze zahrady, ale má také vnitřní přístup z vily. Je zde velký potenciál pro přeměnu garáže na další ubytování, případně samostatný apartmán, bude-li třeba.

Nemovitost je vybavena A/C a je prodávána částečně zařízená.

Jen kousek od vily se ocitnete na ulici hlavní třídě Ciudad Quesada, kde je spousta služeb a vybavení včetně obchodů, barů, restaurací, supermarketů, obchodních center a mnoho dalšího!

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8698
Cena : 425.000  399.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 203 m²
Rozloha pozemku : 856 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač