Skip to main content
349.950 

Vila Ciudad Quesada

Samostatná vila na prodej v Ciudad Quesada, jen kousek k široké škále služeb a vybavení včetně obchodů, supermarketů, barů, restaurací a dokonce i aquaparku!

Vila má velký, ale snadno udržovatelný pozemek o rozloze 500 m², kde je soukromý bazén, dostatek venkovního prostoru, letní kuchyně / BBQ, terénní parkování přes motorizovanou bránu, a garáž!

V přední části objektu je velká krytá a prosklená sluneční terasa, která slouží jako vedlejší salonek s výhledem na bazén a udržovanou zahradu, tento prostor poskytuje ideální místo pro relaxaci a odpočinek!

Uvnitř je prostorný salonek, který umožňuje přístup do jednotlivých místností. K dispozici je kuchyň s dostatkem pracovní plochy a úložného prostoru a s jídelním koutem, který je v současné době využíván jako samostatná TV místnost.

V přízemí jsou umístěny 2 ložnice s rodinnou koupelnou. Větší ze 2 ložnic v tomto patře má vlastní sprchu.

K dispozici je také technická místnost, ve které je točité schodiště, které vede do prvního patra. V prvním patře je 3 ložnice, která má také vlastní en-suite koupelnu a úžasný výhled na okolí a směrem k sousednímu Salt Lake (solnému jezeru) . Do horního patra se lze dostat i  po vnějším schodišti.

Vila je nabízena zařízená (dle nabídky). Je zde také  A /C a plynové ústřední topení.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9342
Cena : 349.950 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 120 m²
Rozloha pozemku : 500 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač