Skip to main content
Zlevněno
365.000  349.950 

Vila Ciudad Quesada

Prostorná samostatně stojící vila na prodej v Ciudad Quesada, Rojales.

Vila zaujímá velký, ale snadno udržovatelný pozemek, na kterém je soukromý bazén, gril a venkovní jídelní kout, místo na opalování, parkování a dostatek slunných a stinných míst k relaxaci.

Vila má 2 podlaží. Při vstupu je příjemná vstupní hala, ze které je přístup do jednotlivých místností v tomto patře.

Nachází se zde prostorný obývací pokoj s jídelnou a krbem, nadprůměrně velká kuchyň s dostatkem pracovních a úložných prostor, 2 dvoulůžkové ložnice (jedna je v současné době využívána jako jídelna) a toaleta pro hosty.

Do prvního patra vede elegantní schodiště. Zde se nacházejí 2 ložnice pro hosty (z jedné je vstup na velkou sluneční terasu) a velká rodinná koupelna. Je zde také hlavní ložnice s vlastní koupelnou a vstupem na sluneční terasu.

Nemovitost je vybavena klimatizací a bude se prodávat částečně zařízená (dle nabídky).

Jen kousek od vily je hlavní ulice Quesada, kde je nepřeberné množství služeb a občanské vybavenosti včetně obchodů, barů, restaurací, supermarketů, obchodních center a mnoho dalšího!

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9148
Cena : 365.000  349.950 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 150 m²
Rozloha pozemku : 500 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 5
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač