Skip to main content
185.000 

Vila Ciudad Quesada

Samostatně stojící vila na prodej ve velmi vyhledávané rezidenční oblasti Ciudad Quesada – Costa Blanca jih.

Nemovitost se nachází v zavedené a nadnárodní rezidenci, která má nádherný společný bazén (nachází se jen kousek pěšky).

Vila zaujímá snadno udržovatelný pozemek, na kterém je parkování, venkovní sprcha a řadou slunných a stinných míst k celoroční relaxaci.

Obytné se rozkládají na dvou podlažích.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou, 1 dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi, velká rodinná koupelna a velká samostatná kuchyň.

V prvním patře se nacházejí dvě dvoulůžkové ložnice a velká rodinná koupelna.

Z hlavní ložnice je vstup na velkou sluneční terasu, která má výhled na sousední solné jezero a Středozemní moře je ideálním místem pro opalování i venkovní stolování!

Nabízí se částečně zařízeno (dle nabídky).

Nemovitost se nachází jen kousek od hlavní ulice Ciudad Quesada a golfového hřiště La Marquesa. V docházkové vzdálenosti je Quesada country klub, tělocvična, parky, bary, restaurace a malý supermarket.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9090
Cena : 185.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 92 m²
Rozloha pozemku : 138 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač