249.000 

Vila Ciudad Quesada

Samostatně stojící vila na prodej v Ciudad Quesada, Costa Blanca jih,  jen kousek autem od golfového hřiště La Marquesa.

Vila se nachází v klidné slepé uličce a využívá nádherný společný bazén, který je situován přímo před vstupní branou.

Pozemek je vkusně vydlážděný, což umožňuje snadnou údržbu. Je zde dostatek prostoru jak pro opalování, tak pro venkovní stolování spolu s řadou slunných a stinných míst, které si můžete užívat po celý rok. K dispozici je také velká skladovací místnost.

Nemovitost má 2 podlaží, která jsou propojena vnitřním schodištěm. K dispozici je také samostatný vstup do spodního podlaží zezadu, který umožňuje, aby tento prostor byl v případě potřeby samostatný.

Při vstupu je prostorný salonek, vpravo designová kuchyň s dostatkem úložných jednotek a pracovní plochy. V tomto patře jsou 2 ložnice, obě mají vestavěný šatní prostor a A / C. K ložnicím patří stylová rodinná koupelna.

Vnitřní schody vedou dolů do nižšího patra, kde jsou 3 další ložnice (všechny s vestavěnými skříněmi) spolu s koupelnovým apartmá, které má velkou sprchu.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9168
Cena : 249.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 124 m²
Rozloha pozemku : 250 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 5
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač