480.000 

Vila Ciudad Quesada

Vila na prodej v Ciudad Quesada, Rojales.  Současní majitelé ji udržovali a vybavili na mimořádně vysoké úrovni.

Vila se nachází v malé a bezpečné zástavbě.

Při vjezdu na pozemek ze soukromé uzavřené silnice je parkování pro auto za elektrickými vraty a bazén před vilou. V okolí terasy je dostatek místa pro lehátka, jídelní stoly, židle apod.

Samotná vila má přízemí a první patro s dvěma podlažími o rozloze 97m².

Ve druhém patře je také velké solárium se skvělým výhledem na Lagunu, je zde plně vybavená kuchyň. Solárium má dostatek prostoru pro relaxaci.

Se samostatným vchodem z terasy je plně vybavený suterén, který je ideálním ubytováním pro hosty. Jsou zde 2 ložnice, rodinná koupelna a velkým otevřeným salonek. V případě potřeby je zde možnost vybudování i malého kuchyňského koutu.

Když do vily vstoupíte hlavním vchodem, je otevřený a prostorný prostor díky vysokému klenutému stropu s okny od stropu k podlaze.

Po levé straně je obytná část s dvojitými posuvnými skleněnými dveřmi na terasu a po pravé straně je jídelní kout, otevřený do kuchyně s kuchyňským ostrůvkem. Vila je dokonalou kombinací luxusu a propojenosti. Vedle kuchyně je koupelna se sprchovým koutem, hned vedle přízemní ložnice s dvojitými posuvnými skleněnými dveřmi, které se otevírají na terasu.   velkou bezpečnost.

Schodiště, umístěné vpravo od obývacího pokoje, je pokryto mramorem a má skleněnou balustrádu.

V horní části schodiště vlevo je průchozí prádelna / sklad s plnými prosklenými dveřmi a před nimi je hlavní ložnice.

Vpravo od hlavní ložnice se nachází salonek se stropními okny, mezi stěnami, který vytváří otevřený a prostorný prostor pro relaxaci. Vlevo od ložnice je plně vybavená vestavěná šatna a šatna s bohatým úložným prostorem a posuvnými zrcadlovými, dvoumetrovými dveřmi od stropu k podlaze, které umožňují přístup do vlastní koupelny s velkou dešťovou sprchou a dvěma umyvadly.

V nejvyšším patře se nachází solárium. Tady můžete strávit den odpočinkem při pohledu na Lagunu během dne a světla města Torrevieja v noci. K dispozici je také plně vybavená kuchyň na soláriu s ledničkou pro vaše pohodlí.

Nemovitost je vybavena  A /C, podlahovým vytápěním v hlavních koupelnách, CCTC, poplašný systém, terénní parkování přes motorová vrata, vestavěné skříně s LED osvětlením, vestavěný trezor, bazén 6 m x 3 m s vodní kaskádou a bazénová světla, bazén ovládaný mobilní telefonem se 2 reproduktory, venkovní rolety a posuvné sítě Mosquito na dveřích, vnitřní rolety na oknech, high-end příslušenství.

Vila je v docházkové vzdálenosti k vybavení a je jen kousek od pobřeží.

Vila je nabízena k prodeji zařízená.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8799
Cena : 480.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 149 m²
Rozloha pozemku : 181 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač