950.000 

Vila Ciudad Quesada

Luxusní vila na prodej v exkluzivní rezidenční čtvrti Doňa Pepa – Ciudad Quesada. Vila má veliký pozemek a v průběhu let prošla rozsáhlou renovací. Majitelé  vybavili nemovitost na mimořádně vysoké úrovni.

Pozemek je profesionálně upravený, je zde soukromý bazén s vířivkou a masážní sprchou, zahrada, BBQ / venkovní jídelna, plnohodnotná garáž, velký prostor k posezení a také samostatný přístavek pro hosty s ložnicí, koupelnou, obývacím pokojem a kuchyňským koutem.

Při vstupu do nemovitosti je světlá a vzdušná vstupní hala, která umožňuje přístup do dalších místností v přízemí.

Je zde prostorný salonek s jídelnou, s volně stojícím krbem, velká designová kuchyň se samostatnou užitkovou místností, 2 dvoulůžkové ložnice (1 s vlastní en-suite) a rodinná koupelna.

Elegantní schodiště vede na horní podlaží. V tomto patře jsou umístěny 4 ložnice , velká rodinná koupelna a nádherná sluneční terasa s výhledem do okolí.

Vila je vybavena špičkou z řady spotřebičů a vysoce kvalitním příslušenstvím a vybavením. Je zde potrubní A/C a podlahové vytápění.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8793
Cena : 950.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 267 m²
Rozloha pozemku : 1014 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 7
Koupelny : 4
Bazén : Soukromý
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač