Skip to main content
Prodáno
295.000 

Vila Ciudad Quesada

Samostatně stojící vila na prodej v blízkosti golfového hřiště La Marquesa, Ciudad Quesada. Nemovitost je v docházkové vzdálenosti od golfového domu a široké nabídke služeb a vybavení.

Pozemek je osázen celou řadou stromů a středomořských rostlin, je zde soukromý bazén, BBQ / venkovní jídelní kout, úložné prostory, dostatek prostoru pro opalování a několik teras a soukromé posezení.

Samotná nemovitost je postavena na 2 podlaží. V přízemí (104m²) je plnohodnotná garáž, sprcha a úložné prostory, které by se daly snadno přestavět na ložnice / obytné prostory.

V prvním patře je prostorný salonek s jídelnou, větší kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice a 2 koupelny.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8999
Cena : 295.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 210 m²
Rozloha pozemku : 550 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač