Skip to main content
Zlevněno
479.000  459.000 

Vila Ciudad Quesada

Krásná vila na prodej v Ciudad Quesada. Současní majitelé se při nákupu v roce 2019 rozhodli pro mnohé z vylepšení za příplatky a nemovitost byla udržována a vybavena v mimořádně vysokém standardu.

Vila se nachází v malé a bezpečné zástavbě.

Při vjezdu na pozemek ze soukromé uzavřené silnice je off-road parkování za elektrickými vraty a bazén před vilou. V okolí terasy je dostatek místa pro lehátka, jídelní stoly, židle apod.

Samotná vila má dvě podlaží.

Ve druhém patře je také velké solárium se skvělým výhledem na solné jezero a plně vybavená kuchyň. Solárium má dostatek prostoru pro lehátka a posezení.

Se samostatným vchodem z terasy je plně vybavený suterén, která poskytuje ideální ubytování pro hosty. K dispozici jsou zde 2 ložnice, rodinná koupelna a velký otevřený salonek. V případě potřeby je zde možnost zabudování i malého kuchyňského koutu.

Obytný prostor zahrnuje obývací část s dvojitými posuvnými skleněnými dveřmi na terasu a po pravé straně je jídelní kout, otevřený do kuchyně s kuchyňským ostrůvkem. Vila je dokonalou kombinací luxusu. Vedle kuchyně je koupelna se sprchovým koutem, dále přízemní ložnice s dvojitými posuvnými skleněnými dveřmi, které se otevírají na terasu.

Schodiště, umístěné vpravo od obývacího pokoje, je pokryto mramorem a má skleněnou balustrádu.

V horní části schodiště vlevo je průchozí prádelna / sklad s plnými prosklenými dveřmi a před nimi je hlavní ložnice.

Vpravo od hlavní ložnice se nachází salonek se stropními okny, mezi stěnami, který vytváří otevřený  prostor pro relaxaci. Vlevo od ložnice je plně vybavená vestavěná šatna  s bohatým úložným prostorem a posuvnými zrcadlovými dveřmi od stropu k podlaze, které umožňují přístup do vlastní koupelny s dešťovou sprchou a dvěma umyvadly.

V nejvyšším patře se nachází solárium.

K dispozici je také A /C, podlahové vytápění v hlavních koupelnách, CCTC, poplašný systém, terénní parkování přes motorová vrata, vestavěná skříň s LED osvětlením, vestavěný trezor, bazén 6 m x 3 m s vodní kaskádou a bazénová světla spolu s hudebním systémem. Bazén ovládaným mobilním telefonem se 2 reproduktory, venkovní rolety a posuvné sítě Mosquito na dveřích, vnitřní rolety na oknech, high-end příslušenství  s horní částí sortimentu kuchyňských spotřebičů.

Vila má ideální polohu v docházkové vzdálenosti k vybavení a je jen kousek od pobřeží.

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanisations na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9317
Cena : 479.000  459.000 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 149 m²
Rozloha pozemku : 181 m²
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 4
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač