Prodáno
804.525 

Vila Ciudad Quesada

Samostatně stojící vila se nachází v Ciudad Quesada, Rojales – jižní pobřeží Costa Blanca.

Luxusní samostatně stojící vila je postavena na prostorném pozemku o rozloze 622 m2, na kterém má velký bazén o rozměrech 9 x 3,5 m, pozemek je plně vydlážděný pro snadnou údržbu, je zde parkování pro 2 auta a  venkovní posezení.

Obytná plocha nemovitosti je ryzí luxus se světlým a prostorným obývacím pokojem se samostatnou jídelnou, v kuchyni je všechno vybavení a  s deskou Silestone, integrovaným extraktorem, nerezovým dřezem. Odtud je přístup na přední krytou terasu. Dále má vila 3 dvoulůžkové pokoje, všechny mají vestavěné skříně a 2 rodinné koupelny s podlahovým topením.

Vila má velké střešní solárium o rozloze 100 m2, které má krásný výhled na nedaleká solná jezera a  předinstalaci pro grilování, sprchu a vířivku.

V ceně jsou elektrické žaluzie na všech oknech, veškeré LED osvětlení a veškerý nábytek a dekorace. Tato nemovitost se bude prodávat plně vybavená!

Ciudad Quesada se nachází v Rojales, a je jednou z více prestižních a vyhledávaných urbanizací na jižní Costa Blanca. Ciudad Quesada má veškeré vybavení, například, lékaře, advokáty, supermarkety, bary, restaurace, posilovnu, mini golf, vodní park, mateřskou školu, jazyková škola, hotel, lázně a slavné La Marquesa golfové hřiště. Ciudad Quesada se nachází 7 minut od fantastických pláží Guardamar, 30 minut od letiště Alicante a 40 minut od letiště San Javier.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7938
Cena : 804.525 
Lokalita : Ciudad Quesada
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 150 m²
Rozloha pozemku : 622
Město / oblast : Ciudad Quesada
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač