349.500 

Vila Benijófar

Vila na prodej ve velmi vyhledávaném Benijofar – Costa Blanca jih.

Vila (6/2020) zaujímá snadno spravovatelný pozemek,  kde je terénní parkoviště, soukromý bazén (vyhřívaný), venkovní sprcha, posezení / venkovní jídelní kout a místa pro relaxaci i opalování.

Nemovitost nabízí 2 patra. V přízemí je velký salonek s jídelnou, dobře vybavená designová kuchyně s dostatkem pracovního prostoru a úložného prostoru spolu se špičkovými spotřebiči, 1 dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi, sprchový kout a samostatná technická místnost.

Salonek má velké posuvné dveře na terasu, které vedou přímo k bazénu.

Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové pokoje, oba mají vestavěné skříně spolu s vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Hlavní ložnice má také vlastní soukromou sluneční terasu.

Vnější schody vedou nahoru do nádherného slunečního solária, kde je prostor na opalování a venkovní stolování.

Solárium také nabízí úžasný výhled na okolí a na sousední hory (Sierra De Callosa).

Vybavení: motorizované předokenní rolety, vzduchotechnika v celém domě, off-road parkování, přímý výhled na bazén, vestavěné skříně, energetická třída (B), centrální vysavač, prodává se částečně zařízeno (dle nabídky).

Benijofar má dostatek služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení.

Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9157
Cena : 349.500 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 115 m²
Rozloha pozemku : 144 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač