Prodáno
349.500  315.000 

Vila Benijófar

Novostavba vily na prodej ve velmi vyhledávaném  Benijofar – Costa Blanca jih, pouhých 10 minut od nádherných pláží.

Tato vila byla originálním showhousem pro tuto zástavbu a nabízí luxusní bydlení v tradičním španělském prostředí.

Vila (dokončena v červnu 2019) má větší rohový pozemek.

K dispozici je terénní parkoviště, soukromý bazén, venkovní sprcha, posezení / venkovní jídelní kout, navíc je zde dostatek místa jak pro relaxaci, tak pro opalování.

Nemovitost je postavena na 2 patra. V přízemní je velký salonek s jídelnou, dobře vybavená designová kuchyň s dostatkem pracovní plochy a úložného prostoru spolu s horní částí spotřebičů, 1 dvoulůžková ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a také toaleta pro hosty.

V salonku jsou velké posuvné dveře na terasu, které vedou přímo do prostoru k bazénu.

Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí s velkou rodinnou koupelnou.

Vnější schody vedou do nádherného střešního slunečního solária, které nabízí dostatek prostoru pro opalování. Majitelé nainstalovali zasouvatelnou markýzu proti slunci, což znamená, že je možné využívat celoročně. Solárium nabízí také úžasný výhled na okolí a směrem k sousedním horám (Sierra De Callosa).

Současní majitelé vybavili nemovitost ve velmi vysokém standardu a při nákupu zvolili řadu nadstandartního vybavení za příplatek.

Vybavení: sluneční markýzy, rolety na okna, žaluzie proti komárům, potrubní A/C, terénní parkoviště, přímý výhled na bazén, vestavěné skříně, venkovní noční osvětlení, energetická třída B a mnoho dalšího.

Benijofar  tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.

V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.

Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8617
Cena : 349.500  315.000 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 106 m²
Rozloha pozemku : 183 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač