Skip to main content
Zlevněno
346.000  325.000 

Vila Benijófar

Vila na prodej ve velmi vyhledávaném Benijofar – Costa Blanca jih.

Vila (dokončena v červnu 2022) zaujímá upravený a snadno spravovatelný rohový pozemek, kde je parkování  prostřednictvím motorizované brány, soukromý bazén, venkovní, BBQ / venkovní jídelní kout a je zde dostatek prostoru pro relaxaci i opalování.

Obytná plocha má 2 patra. V přízemí se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, dobře vybavená designová kuchyně s dostatkem pracovního prostoru a úložných prostor spolu se špičkovými spotřebiči, 1 dvoulůžková ložnice a rodinná koupelna.

Obývací pokoj je vybaven velkými posuvnými terasovými dveřmi, které vedou přímo k bazénu a zahradě.

Elegantní schodiště s LED osvětlením vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice (hlavní ložnice má vlastní sluneční terasu). K ložnicím patří velká rodinná koupelna.

Současní majitelé vybavili nemovitost na velmi vysoké úrovni a je zde mnoho doplňků. Vila má klimatizaci.
Benijofar  tvoří oblast Vega Baja na pobřeží Costa Blanca. Je zde spousta míst k návštěvě, například Casa de Cultura, kde se koncerty a představení konají po celý rok. K dispozici je také značená pěší stezka, která zahrnuje Rio Segura a venkovní bazén.

V Benijofaru najdete také cyklistickou trasu a park Cañada Marsa a park El Secano. Tato dvě místa se nacházejí v obchodní oblasti Benijofar zvané Benimar.

Benijofar má také velké množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní koupaliště a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie, spolu s dobrým dopravním spojením. Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh.

Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží ve Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieja. Letiště Alicante je vzdálené pouhých 30 minut jízdy a Murcia-Covera 50 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9334
Cena : 346.000  325.000 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 101 m²
Rozloha pozemku : 197 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač