489.900 

Vila Benijófar

Tyto nádherné vily v moderním stylu se nacházejí v typickém španělském městečku Benijofar v blízkosti veškerého vybavení a pouhých 10 minut jízdy od nádherných pláží Guardamar.

Obytný prostor je v otevřeném stylu s půdorysem ve tvaru písmene L. Nemovitosti jsou přízemní. Existuje možnost podsklepení – pro více informací nás prosím kontaktujte

Nemovitosti byly postaveny ve vysokém standardu a mají veškeré moderní vybavení s otevřeným obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní s velkými okny vedoucími do zahrady s dlážděnou plochou a soukromým bazénem. Dále jsou zde tři prostorné ložnice, všechny s vestavěnými skříněmi a třemi koupelnami.

Ceny nemovitostí se mohou lišit – kontaktujte nás pro více informací!

Benijofar má dostatek služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení.

Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9095
Cena : 489.900 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 109 m²
Rozloha pozemku : 276 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač