355.000 

Vila Benijófar

 

Nemovitost (dokončena v červnu 2019) nabízí luxusní bydlení v Benijófar.

Vila zaujímá jeden z největších pozemků v této zástavbě, na kterém je soukromý bazén, venkovní sprcha, BBQ / venkovní jídelní kout,

Vila nabízí 2 podlaží prostorného ubytování, v přízemí je velký salonek s jídelnou, dobře vybavená značková kuchyň s dostatkem pracovní plochy a úložným prostorem spolu s horní částí sortimentu spotřebičů, WC pro hosty a dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a šatnou.

Salonek má velké posuvné dveře na terasu, které  vedou přímo k bazénu a BBQ.

Elegantní schodiště vede do prvního patra, kde jsou 2 dvoulůžkové ložnice (obě s vestavěnou skříní) a  velká rodinná koupelna.

Vybavení: teplá a studená A/C, dvojitě zasklené, elektrické okenní rolety, poplašný systém, vysoce kvalitní příslušenství . Nabízeno částečně zařízené .

Benijofar má množství služeb a vybavení, jako jsou restaurace, tapas bary, obchody, místní škola, obecní bazén a sportovní zařízení pro všechny věkové kategorie a dobré dopravní spojení.

Každé úterý se v Benijofaru koná týdenní pouliční trh, kde najdete všechny druhy potravin, oblečení a podobně. Benijofar se nachází pouhých 10 km od pláží v Guardamar del Segura a asi 12 km od Torrevieje. Letiště Alicante a letiště Murcia-San Javier se nachází přibližně 30-35 minut jízdy autem od Benijofar.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8212
Cena : 355.000 
Lokalita : Benijófar
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 127 m²
Rozloha pozemku : 287 m²
Město / oblast : Benijófar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač