507.000 

Vila Altaona golf Murcia

Novostavby vily v krásné Altaona golf,  která je obklopená horami a nabízí mnoho turistických a cyklistických stezek a je jen 12 minut jízdy do centra Murcia a 20 minut od Cartagena .

Tyto luxusní vily jsou první linií u golfu na mnohem větších pozemcích, než je obvyklé, což  poskytuje dostatek prostoru a soukromí. Jsou postaveny z nejlepších materiálů  na velmi vysoké úrovni. Všechny pokoje mají okna od podlahy ke stropu, která umožňují úplný výhled na golfové hřiště a mají také soukromé bazény. Každá vila má 3 ložnice, všechny s vlastní koupelnou a WC v přízemí. Dvě ložnice se otevírají na prostornou a krytou terasu se skleněnými balustrádami. Kuchyň je plně vybavena luxusními spotřebiči a stejně jako všechny pokoje je vybavena LED osvětlením.

Velký vzdušný obývací pokoj a jídelna se otevírá do plně upravené zahrady se soukromým bazénem s výhledem na golfové hřiště.

Celá vila je vybavena moderní domácí automatizací, která vám dává plnou kontrolu nad osvětlením, střídavým proudem, vytápěním a markýzami a zahrada má LED osvětlení a zabudovaný zavlažovací systém. Soukromé parkování na pozemku je přístupné automatickými posuvnými branami.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7898
Cena : 507.000 
Lokalita : Murcia
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 141 m²
Rozloha pozemku : 1000 m²
Město / oblast : Murcia
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač