Prodáno
167.000 

Vila Algorfa, Lo Crispin

Vila na prodej v exkluzivní rezidenční zástavbě Lo Crispin, Algorfa.

Nemovitost je součástí zavedené zástavby, která využívá 2 společné bazény.

Vila má jednopatrové ubytování spolu s velkým slunečním střešním soláriem  a má jeden z největších pozemků v této rezidenci, na kterém je off-road parkování, zahrada s řadou ovocných stromů, BBQ / venkovní jídelní prostor, dostatek slunných a stinných míst k  celoročnímu užívání. Je zde také dostatek místa pro začlenění soukromého bazénu.

Při vstupu je předzahrádka, která vede na krytou sluneční terasu – ideální místo pro stolování ! Sluneční terasa je plně prosklená, což umožňuje celoroční využití.

Obytná plocha zahrnuje otevřený salonek s jídelnou a s A / C. V zadní části je plně vybavená kuchyň s dostatkem pracovní plochy a úložného prostoru, technická místnost, která zase umožňuje přístup do zadní zahrady.

Všechny 3 ložnice jsou dvoulůžkové, mají vestavěné skříně a jsou obsluhovány 2 krásnými rodinnými koupelnami, 1 se sprchovým koutem a 1 s vanou.

Vnější schody vedou až k velkému slunečnímu soláriu, odkud je nádherný výhled do okolí a na společný bazén.

Nemovitost je prodávána převážně zařízená.

Roční poplatek Společenství  260 euro.

Zde máme rozkošný a láskyplně pečovaný o 3-ložnicový samostatný bungalov na prodej v exkluzivní rezidenční zástavbě Lo Crispin, Algorfa.

Objekt tvoří součást zavedené a multinárodní zástavby, která se může pochlubit 2 komunálními bazény.

Samotná nemovitost těží z jednopatrového ubytování spolu s velkým sluncem zalitým střešním soláriem.

Vila zabírá jeden z největších pozemků na developmentu (357m²) a může se pochlubit off-road parkování, zavedené zahrady s řadou ovocných stromů, BBQ / venkovní jídelní prostor, řadu slunných a stinných ploch, aby si celoročně, a navíc je zde dostatek místa pro začlenění soukromého bazénu v případě potřeby.

Při vstupu máte velkou předzahrádku, která vede na krytou sluneční terasu – ideální místo pro stolování na fresce! Sluneční terasa je plně prosklená, což umožňuje celoroční využití.

Jakmile se dostanete dovnitř, uvítá vás velký otevřený plán lounge-diner s A / C. V zadní části máte plně vybavenou kuchyň s dostatkem pracovní plochy a úložného prostoru. Vedoucí z kuchyně máte k dispozici technickou místnost, která zase umožňuje přístup do zadní zahrady.

Všechny 3 ložnice jsou dvoulůžkové a mají vestavěné skříně. Ložnice jsou obsluhovány 2 krásnými rodinnými koupelnami, 1 se sprchovým koutem a 1 s vanou.

Vnější schody vedou až k velkému sluncem zalitému soláriu, odkud se naskytne několik nádherných výhledů do okolí a dolů na společný bazén.

Nemovitost je prezentována ve velmi vysokém standardu a bude těžit z toho, že bude prodávána převážně zařízena (s výhradou nabídky).

Roční poplatek Společenství Cca. 260 euro.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8754
Cena : 167.000 
Lokalita : Algorfa
Typ nemovitosti : Vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 85 m²
Rozloha pozemku : 357 m²
Město / oblast : Algorfa
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač