Skip to main content
600.000 

Vila Algorfa, La Finca golf

Nabízíme nádherné vily v krásném golfovém resortu La Finca Golf v blízkosti typického španělského města Algorfa obklopeného přírodou a 18jamkovým golfovým hřištěm.

Součástí tohoto komplexu bude 40 samostatně stojících vil v moderním stylu s možností 3 nebo 4 ložnic a 3 koupelny, vše postavené na vysoké úrovni. Vila stojí na pozemku o rozloze 500 m2, který zahrnuje soukromý bazén, parkování, solárium a zahrada. Nemovitosti mají velký obytný prostor s úžasným výhledem.

Vily mají luxusní design s otevřeným obývacím prostorem, který zahrnuje kuchyň, salonek a jídelnu s nejmodernějšími zařízeními a příslušenstvím. Posuvná okna vedou k soukromému bazénu a zahradě s velkým venkovním obytným prostorem, ideální pro posezení a relaxaci.

Na výběr jsou vily se 3 nebo 4 velkými ložnicemi, všechny vybaveny skříněmi jedna z nich s en suite koupelnou a s velkými okny vedoucími ven do zahrady.

V docházkové vzdálenosti je vchod do golfového střediska s pěkným výběrem barů, obchodů a restaurací a také kousek do Algorfa.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8859
Cena : 600.000 
Lokalita : Algorfa
Typ nemovitosti : Novostavba - vila
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 122 m²
Rozloha pozemku : 471 m²
Město / oblast : Algorfa
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač