Zlevněno
114.995  109.995 

Dům Playa Flamenca

Dům na prodej v Playa Flamenca – v těsné blízkosti od týdenního trhu!  Nemovitost je součástí  udržované rezidence „Amapolas III“, která má velký společný bazén s prostory pro opalování.

Dům je postaven na 3 patra. Vydlážděná předzahrádka vede do prostorného salonku. Ze salonku je vstup do velké dobře vybavené samostatné kuchyně. V zadní části je sprchový kout.

V prvním patře jsoi 2 dvoulůžkové pokoje – oba s vestavěnými skříněmi a hlavní ložnice se soukromou sluneční terasou. Ložnice v tomto patře mají velkou rodinnou koupelnu.

Ve druhém patře se nachází nádherné apartmá s větší ložnicí a s vlastní koupelnou, vestavěnými skříněmi a velkou sluneční terasou.

V docházkové vzdálenosti je široká škála služeb a vybavení  s nákupním centrem Zenia Boulevard spolu s mnoha bary, restauracemi a obchody.

Tento dům se prodává zařízený !

Playa Flamenca je zavedené přímořské letovisko ležící na pobřeží Orihuela Costa. Playa Flamenca se může pochlubit řadou služeb a vybavení a je kousek od mnoha fantastických golfových hřišť včetně Las Ramblas, Campoamor a La Colinas.

Letiště Alicante a Murcia Covera jsou vzdáleny pouhých 35-45 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8692
Cena : 114.995  109.995 
Lokalita : Playa Flamenca
Typ nemovitosti : Dům
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 79 m²
Rozloha pozemku : 50 m²
Město / oblast : Playa Flamenca
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 3
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač