128.000 

Dům Benimar

Dům k prodeji v exkluzivní rezidenční čtvrti Benimar, Rojales – jižní pobřeží Costa Blanca. Tato nemovitost (postavena v roce 2003) je součástí zavedené komunity, která má velkým bránovým bazénem a oblastmi na opalování.

Tato nemovitost má snadno spravovatelný pozemek (130 m2), který má parkování, přední a boční zahradu a rozšířené sluneční terasy a suterén se skladovací místností.

Obytná plocha je ideálně rozložena na jednom patře, kde jsou 2 dvoulůžkové pokoje (každý s vestavěnými skříněmi), koupelna , velký otevřený salonek a jídelna a dobře vybavená kuchyně s dostatkem pracovních prostor a úložné jednotky.

Z obývacího pokoje je vstup na nádvoří a technickou část – ideální místo pro venkovní stolování! Na nádvoří je také přístup do velkého střešního solária, kde je nádherný výhled na okolí a směrem k horám Sierra de Callosa. Ve věži je také velká komora.

Objekt má klimatizací, dostatek úložného prostoru a bude nabízen částečně zařízený .

Nemovitost je v docházkové vzdálenosti od obchodního centra v Benijofar a Rojales, kde je k dispozici široká škála služeb a vybavení. Benimar je populární obytná oblast a hostí řadu národností. Benimar má řadu barů, restaurací, obchodů a dokonce i veterinární nemocnice. Do 10 minut jízdy autem se dostanete na zlaté pláže Guardamar Del Segura. Na letiště v Alicante a Murcia San Javier je jen 30 minut jízdy autem.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7833
Cena : 128.000 
Lokalita : Benimar
Typ nemovitosti : Dům
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 54 m²
Rozloha pozemku : 130
Město / oblast : Benimar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač