Skip to main content
220.000 

Apartmány Villamartin

Novostavby apartmánů ve vyhledávané lokalitě Villamartin, v pěší vzdálenosti k Villamartin Plaza. Tento resort má apartmány se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Nemovitosti mají 4 podlaží s výtahem.  Apartmány mají 72 m2 obytné plochy s příslušenstvím a velkou terasou. Apartmány v přízemí mají zahradu a v nejvyšším patře je k dispozici exkluzivní solárium.

Vybavení zahrnuje předinstalaci na klimatizaci, elektrické žaluzie, sprchové zástěny, aerotermální kotel na teplou vodu. Ložnice mají vestavěné skříně, je zde salonek s jídelnou, otevřený obývací prostor s velkými okny vedoucími ven na terasu se skleněným zábradlím. Společné prostory mají velký bazén, upravené zahrady, vířivku, hřiště pro děti a cvičební plochu.

Villamartin je oblíbená rezidenční oblast nacházející se na jižní Costa Blanca (provincie Alicante).  Villamartin má široký výběr služeb a vybavení spolu s nádhernými golfovými hřišti Las Ramblas, Las Colinas, Campoamor a světoznámé hřiště Camo De Golf Villamartin, kde bylo  1994 Mediterranean Open.

Letiště Alicante je 40 km a San Javier 20 km.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8434
Cena : 220.000 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 73 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Villamartin
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač