Prodáno
89.500 

Apartmán Torrevieja

Prostorný apartmán v horním patře na prodej v klidné rezidenční čtvrti Altos Del Limonar v Torrevieja.

Nemovitost se nachází v pěší vzdálenosti od hypermarketu Carrefour a nákupního centra Habaneras, kde najdete širokou škálu služeb včetně obchodů, barů, restaurací, kina a bowlingu, supermarketů a dokonce i aquaparku.

Apartmán využívá nadprůměrně velký společný bazén, který je plně uzavřený a nabízí dostatek prostoru pro opalování. (Roční komunální poplatek 250 eur.)

Obytná plocha se skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic (hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi), rodinné koupelny, prostorného obývacího pokoje s jídelnou a klimatizací a plně vybavené kuchyně v zadní části.

Z obývacího pokoje je vstup na soukromou sluneční terasu, která je zastřešená a prosklená, což umožňuje celoroční využití. Terasa má výhled na okolí a je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Jedním z hlavních prodejních prvků tohoto apartmánu je soukromé střešní solárium, kam svítí slunce celý den a  je zde dostatek prostoru pro opalování a venkovní stolování!

Tato nemovitost je také v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti spolu s místní autobusovou zastávkou, 10 minut autem na pláž a méně než 20 minut na nejbližší golfové hřiště.

Nabízí se k prodeji převážně zařízený.

Torrevieja je rušné přímořské město, které má veškeré služby a vybavení. Pláže Torrevieja jsou krásné a mají promenádu​​, která je ideálním místem k odpočinku po celý rok. V Torrevieja je také přístav a je jen 40 minut od letiště Alicante.

 

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9296
Cena : 89.500 
Lokalita : Torrevieja
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 53 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Torrevieja
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač