Skip to main content
399.000 

Apartmán Santa Rosalia Resort, Torre Pacheco

Novostavby apartmánů se nacházejí v luxusní zástavbě, která má šest bloků se sedmi apartmány v každém z nich (celkem 42 apartmánů.) Rezort a apartmány se nacházejí na nádherném místě s fantastickým výhledem a upravenými zelenými plochami uprostřed velkého jezera. Výstavba je v moderním designu se dvěma apartmány na každém podlaží. Přízemí má zahradu a zbývající podlaží mají balkon s nádherným výhledem na celé letovisko.

Apartmány jsou stylově a vkusně navrženy s otevřeným stylem obývacího prostoru s velkými okny propouštějícími množství světla. Ložnice jsou prostorné s vestavěnými skříněmi a mají k dispozici dvě elegantní koupelny. Součástí těchto apartmánů je úložný prostor a parkoviště.

Přízemní apartmány mají vlastní zahradu!

Upozorňujeme, že ceny se mohu lišit dle velikosti a vybavení, pro více informací nás prosím kontaktujte.

Santa Rosalia Lake and Life resort je úžasný resort, krásné letovisko, které se nachází 15 minut jízdy od pláží Costa Calida. Tato krásná komunita má 700.000m2 s upravenými zahradami, palmami a tropickými květinami. Všechny apartmány jsou postaveny kolem tohoto jezera s plážovými oblastmi, sportovními, plážovými bary a spoustou dalších.

Jedná se o letovisko s ideální polohou kousek od města Murcia, jehož další výhodou je blízkost mezinárodního letiště Murcia.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8994
Cena : 399.000 
Lokalita : Torre de Pacheco
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 102 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Torre Pacheco
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač