Skip to main content
229.000 

Apartmán San Pedro del Pinatar

Úžasný penthouse  na prodej ve velmi žádaném pobřežním městě San Pedro Del Pinatar.

Apartmán (2022) je součástí exkluzivního soukromého komplexu, který využívá uzavřený bazén. Nemovitost má turistickou licenci.

Nemovitost se nachází pouhých 15 minut chůze od pláže, má moderní design a byl vybaven a zařízen nábytkem nejvyšší kvality a teplou a studenou klimatizací v celém objektu.

Obytná plocha se skládá z velkého otevřeného obývacího pokoje s jídelnou, dobře zařízené kuchyně se špičkovými spotřebiči, velké hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelnou se sprchou, další dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelny pro hosty.

Z obývacího pokoje je vstup na nádhernou sluneční terasu orientovanou na jihovýchod – ideální místo pro stolování a relax!

Apartmán má také velké soukromé střešní solárium, kde máte dostatek prostoru pro opalování, zábavu i venkovní stolování!

Apartmán je v pěší vzdálenosti od města, kde je široký výběr služeb a občanské vybavenosti včetně obchodů, barů, restaurací, zdravotnických zařízení, bank, sportovního centra, supermarketů a mnoha dalších.

San Pedro del Pinatar je přímořské město na pobřeží Mar Menor. San Pedro del Pinatar je pouhých 35 minut od letiště Covera a 55 minut od letiště Alicante.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9120
Cena : 229.000 
Lokalita : San Pedro del Pinatar
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 55 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : San Pedro del Pinatar
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač