Skip to main content
Zlevněno
184.900  174.900 

Apartmán San Miguel de Salinas

Nabízíme nádherné apartmány v moderním stylu v rezidenčním komplexu. Tyto apartmány mají stylový obytný prostor s obývacím pokojem, jídelnou a plně zařízenou kuchyní. V obývací části jsou velká okna, která poskytují spoustu světla a posuvnými zadními dveřmi se dostanete na terasu nebo do zahrady.

K dispozici jsou dvě ložnice, obě s vestavěnými skříněmi a koupelny se sprchou. Apartmány jsou nabízeny v přízemí se zahradou a horní patro s vlastní soláriem. Obytný komplex je plně uzavřený.

Komunita má upravené zahrady s bazény pro dospělé i děti a hřiště.

Nemovitost se nachází v Torrestrella Las Comunicaciónes, klidné rezidenční čtvrti s vysoce hodnotnými individuálně navrženými vilami, známé jako Beverly Hills v okolí. Nachází se v dosahu 10 minut jízdy autem od dálnice AP7. Ta vede po celé délce východního pobřeží Španělska a je ideální pro přístup na dvě místní nedaleká letiště a do celého Španělska.

Nedaleko se nacházejí dvě oblíbené místní restaurace a dvě mezinárodní školy. V okruhu 10 až 15 minut jízdy autem se nachází rušné oblasti San Miguel, nákupní centrum Villamartin Plaza Zenia Boulevard, více než devět pláží Orihuela Costa Blanca a více než šest místních golfových hřišť.

Dokončeno  leden 2025.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8723
Cena : 184.900  174.900 
Lokalita : San Miquel de Salinas
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 65 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : San Miguel de Salinas
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Soukromý
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač