Skip to main content
Prodáno
126.850 

Apartmán San Luis, Torrevieja

Prostorný apartmán na prodej v prvním patře se nachází ve velmi žádané rezidenční čtvrti San Luis, v blízkosti Torrevieja.

Nemovitost je součástí uzavřeného komplexu Pinada de San Luis a jeho obyvatelé mají přístup k nadprůměrně velkému společnému bazénu, dobře udržovaným zahradám a pohodlnému soukromému parkování.

Ačkoli budova nemá výtah, poloha apartmánu v prvním patře zajišťuje snadnou dostupnost a zároveň poskytuje soukromí a klid.

Po vstupu se otevřená kuchyň propojuje s velkým obývacím pokojem a jídelnou. Dále jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, z nichž každá nabízí dostatek  světla a úložného prostoru, a dobře vybavená rodinná koupelna.

Z obývacího pokoje se dostanete na prostornou krytou a prosklenou sluneční terasu, ideální pro celoroční užívání.

Rezidenti mohou také využívat společné střešní solárium, odkud je panoramatický výhled na nedaleká solná jezera a vzdálené hory.

Apartmán je nabízen převážně zařízený a je připraven k okamžitému nastěhování.

Rok výstavby: 1996
Roční daň z nemovitosti: 160 €
Roční poplatky za komunitu: 700 €

San Luis se nachází na okraji Torrevieja, s řadou vybavení a skvělým dopravním spojením do Torrevieja a okolí,  San Luis má řadu barů, restaurací, supermarketů a obchodů, stejně jako aquapark a wellness centrum. Torrevieja je vzdálena jen kousek autem a letiště v Alicante je vzdáleno přibližně 35 minut jízdy autem (60 minut na letiště Murcia-Covera).

 

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM091 1
Cena : 126.850 
Lokalita : San Luis
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : Sold
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 63 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : San Luis
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání
Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač