255.000 

Apartmán Punta Prima

 

Nový komplex se nachází v Punta Prima v docházkové vzdálenosti k množství barů, obchodů, restaurací a do deseti minut chůze na krásné pláže Orihuela Costa.

Tyto apartmány jsou nabízeny se 2/3 ložnicemi a 2 koupelnami s moderním designem a příslušenstvím ve velmi vysokém standardu. Tento rezidenční komplex bude mít 1.980m2 krásných upravených zahrad, 2 620 m2 soukromých zelených ploch a budou zde také hřiště pro děti, vířivka, posilovna a bazén.

Apartmány mají stylový design s prostorným otevřeným obývacím prostorem se salonkem, jídelnou, kuchyní s užitnou plochou a velkými posuvnými dveřmi vedoucími na terasu. Ložnice jsou doplněny vestavěnými skříněmi a hlavní ložnice má vlastní koupelnu. Pro každý apartmán je parkovací místo v garáži, dvoupokojové apartmány mají vlastní solárium a třípokojové apartmány mají zahrady.

Punta Prima je přímořské letovisko, které má řadu služeb a vybavení, včetně obchodního centra, tělocvičny, obchodů, barů a restaurací a autobusové zastávky umožňující přístup do velkých měst Torrevieja a Guardamar del Segura. K dispozici jsou 4 nádherná golfová hřiště, a nádherné pláže.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8506
Cena : 255.000 
Lokalita : Punta Prima
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 72 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Punta Prima
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač