Skip to main content
475.000 

Apartmán Punta Prima

Luxusní apartmán v moderním stylu se nachází v první linii u Středozemního moře ve vyhledávané oblasti Punta Prima. Tato nádherná nemovitost v moderním designu má nádherný výhled na moře.

Při vstupu do apartmánu je otevřený obytný prostor, který plynule propojuje obývací pokoj, jídelnu a kuchyň s velkými posuvnými okny, která vedou na prostornou terasu s nejúžasnějším výhledem. Obývací prostor je zaplavený přirozeným světlem a je vybaven stylovým nábytkem, dobře vybavená kuchyň je se vším aktuálním zařízením a vybavením s elegantním designem.

Tři  ložnice mají vestavěné skříně a hlavní ložnice má vlastní koupelnu a vstup s posuvnými dveřmi  na balkon – výhled na moře.

Exkluzivní resort nabízí mnoho vybavení pro své obyvatele, jako jsou krásné zahrady, tělocvičnu, bazény. Kolem bazénu jsou umístěna lehátka pro relaxaci .

Tento apartmán u pláže je zcela výjimečný.

Punta Prima je přímořské letovisko, které má řadu služeb a vybavení, včetně obchodního centra, tělocvičny, obchodů, barů a restaurací a autobusové zastávky umožňující přístup do velkých měst Torrevieja a Guardamar Del Segura. K dispozici jsou 4 nádherná golfová hřiště, a nádherné pláže.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9211
Cena : 475.000 
Lokalita : Punta Prima
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 107 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Punta Prima
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač