Skip to main content
399.000 

Apartmán Playa Flamenca

Tento krásný rezidenční komplex se nachází v privilegované oblasti Playa Flamenca a má 144 luxusních apartmánů rozdělených do deseti bloků s přízemím, prvním patrem, druhým patrem a penthousem, který má vlastní solárium a terasu.

Tento komplex se nachází jen pár metrů od Středozemního moře a v pěší vzdálenosti od něj najdete nepřeberné množství barů, obchodů restaurací a mnoho dalšího, nacházejí se kousek od bulváru La Zenia s mnoha značkovými obchody, restauracemi, hřišti pro děti a každodenním zábavním programem.

Tento apartmán je k dispozici v 1. a 2. patře s terasami o rozloze 48 m² – pro dostupnost nás prosím kontaktujte.

Apartmány jsou ve velmi kvalitním moderním designu, s plastovými okny, dvojitým zasklením, elektrickými žaluziemi, podlahovým vytápěním, podzemním parkovištěm, úložným prostorem, klimatizací společným bazénem s posilovnou a mnoho dalšího. Tyto apartmány jsou nabízeny plně zařízené.

Playa Flamenca je perfektní lokalita v oblasti na pobřeží Orihuela s veškerou škálou občanské vybavenosti. Nachází sekousek od tří fantastických golfových hřišť Las Ramlas, Villamartin a Campoamor. V oblasti se koná mnoho trhů, které se v Playa Flamenca konají každou sobotu a na kterých se prodávají všechny místní produkty.

Letiště Alicante a Murcia Covera jsou vzdáleny pouhých 40–45 minut jízdy.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9253
Cena : 399.000 
Lokalita : Playa Flamenca
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 99 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Playa Flamenca
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač