Skip to main content
645.000 

Apartmán Las Colinas Golf Resort

Luxusní apartmány Madroño se nachází v prestižní oblasti Las Colinas Golf & Country Club, Costa Blanca jih.

Apartmány mají nádherné 87 m2 soukromé terasy,  dostatek venkovního obytného prostoru a  výhled na okolí, golfové hřiště a moře.. Obytná plocha zahrnuje 3 dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí, 2 koupelny, prostorný obývací a jídelní kout a otevřenou kuchyň. Nemovitosti jsou v dobře udržované komunitě, která sdílí nádherný společný bazén a zahradu.

Upozorňujeme, že cena je od 645 000 eur, v nabídce jsou apartmány v přízemí, 2. patře a podkrovní. Apartmány v přízemí nabízejí soukromou zahradu s minimální plochou 314 m2 a penthousy mají soukromé solárium o rozloze 128 m2.

Pro bližší informace a dostupnost nás prosím kontaktujte.

Uprostřed kopců Dehesa de Campoamor na pobřeží Středozemního moře jižně od Alicante se nachází Las Colinas Golf & Country Club, jedinečná přírodní oblast díky výjimečnému klimatu a prvotřídním službám byl resort v posledních několika letech oceněn v soutěži World Travel Awards jako “Přední vilový resort Španělska a Evropy”.

Srdcem tohoto údolí je jeho  golfové hřiště, které bylo pětkrát oceněno jako “Nejlepší golfové hřiště ve Španělsku” v rámci World Golf Awards a jako jedno ze 100 nejlepších golfových hřišť v Evropě podle nejnovějšího žebříčku Top 100, který zveřejnil časopis Golf World.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9004
Cena : 645.000 
Lokalita : San Miquel de Salinas
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 137 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : San Miguel de Salinas
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač