229.995 

Apartmán La Zenia

Luxusní mezonetový apartmán na prodej v centru La Zenia – Costa Blanca jih.

Nemovitost je součástí luxusní  zástavby (postavené 2018), která má velký společný bazén s velikým prostorem pro opalování, BBQ / venkovní jídelnou, výtah a hlídané parkování (parkovací místo je zahrnuto v ceně).

Apartmán má úžasnou polohu! Je v pěší vzdálenosti k široké škále služeb a vybavení, včetně obchodního centra Zenia boulevard, autobusových zastávek, supermarketů, řady restaurací a také nádherných písečných pláží, které La Zenia nabízí. Dokonalá nemovitost!

Apartmán je v moderním designu a je vybaven a zařízen vysoce kvalitním nábytkem, příslušenstvím, teplou a studenou A/C a elektrickými okenními žaluziemi.

Obytná plocha je ve dvou podlažích a obě podlaží mají vlastní vchod spolu s vnitřním schodištěm.

V přízemí je pokoj pro hosty s vestavěnými skříněmi, rodinná koupelna se sprchou a podlahovým topením a větší hlavní ložnice, také s vestavěnými skříněmi.

Z hlavní ložnice je vstup na nádhernou sluneční terasu / zahradu, která má BBQ a venkovní jídelní kout spolu s dostatkem prostoru pro opalování a relaxaci.

Elegantní schodiště vede do hlavního obývacího prostoru s otevřeným salonkem a jídelnou, nádhernou designovou kuchyní s dostatkem pracovní plochy a úložného prostoru a dále je zde i WC.

Ze salonku je vstup na sluneční terasu, která má výhled na okolí a směrem ke Středozemnímu moři!

Nemovitost je nabízena částečně zařízená (dle nabídky).

La Zenia má krásné pláže, možnost procházek kolem útesů, nabídku vodních sportů, hotely, bary, restaurace a řadu dalšího vybavení, včetně Zenia boulevard obchodního centra. La Zenia se nachází 25 minut od San Javier letiště a 40 minut od letiště Alicante.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8579
Cena : 229.995 
Lokalita : La Zenia
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 77 m²
Rozloha pozemku :
Město / oblast : La Zenia
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 1
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač