255.000 

Apartmán La Mata

Novostavby apartmánů v Torremar v La Mata s dlouhou písečnou pláží v docházkové vzdálenosti od apartmánů. Výstavba se nachází v rezidenčním soukromém resortu s krásnými zahradami a upravenými společnými prostory, které zahrnují dva bazény pro dospělé, bazén a hřiště pro děti a parkoviště pro kola a auta.
Apartmány se skládají ze 2 ložnic, 2 koupelen s výjimkou nejvyššího patra, které mají 3 ložnice a 2 koupelny. Apartmány mají různé dispozice dle toho, kde se nacházejí. Obytná plocha má prostorný obývací pokoj/jídelnu a kuchyň s velkými posuvnými okny vedoucími na velkou terasu, dále 2 ložnice, obě s vestavěnými skříněmi, přičemž z jedné z ložnic se vychází na terasu, 2 koupelny, které mají podlahové vytápění. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, ke všem patří parkovací místo.

Všechny apartmány kromě přízemí mají nádherný výhled na Středozemní moře, ze všech apartmánů je výhled do zahrady a na společný prostor. Přízemní apartmány mají vlastní zahradu.

La Mata je velmi vyhledávanou oblastí, která se nachází v blízkosti krásných pláží oceněných modrou vlajkou a v docházkové vzdálenosti od mnoha barů, obchodů, restaurací, supermarketů a služeb. La Mata je na zavedené autobusové trase, která vede do centra Torrevieja.

La Mata se nachází cca 30 minut jižně od letiště Alicante a 55 minut severně od Covera.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8657
Cena : 255.000 
Lokalita : La Mata
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 78 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : La Mata
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač