Skip to main content
243.000 

Apartmán Guardamar del Segura, El Raso

Novostavby apartmánů v rezidenční čtvrti El Raso, Guardamar del Segura – jižní pobřeží Costa Blanca, necelých 5 minut od pobřeží Guardamar del Segura a v pěší vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti, kterou tato urbanizace nabízí.

Apartmány se nacházejí v luxusním apartmánovém komplexu s nádhernými společnými prostory a společným bazénem. Samotné apartmány jsou k dispozici v 1., 2. a 3. patře, každý apartmán se liší velikostí, všechny však mají 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyň v americkém stylu a prostorný obývací a jídelní prostor vedoucí na venkovní terasu o rozloze 20 m². Tento apartmánový komplex má nejen společný bazén a zahradu, ale také lázně, posilovnu a kurty.

Dokončení od 24. července 2024

El Raso je obytná oblast nacházející se v Guardamar Del Segura. V docházkové vzdálenosti najdete řadu vybavení včetně malého supermarketu, veterináře, a výběru barů a restaurací nabízejících rozmanitou škálu jídel a vín. Guardamar del Segura je tradiční pobřežní město, zde najdete některé z nejlepších pláží s modrou vlajkou, které tento region nabízí, spolu s veškerou občanskou vybaveností.

Letiště Alicante je 30 minut jízdy odtud.

 

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM8243
Cena : 243.000 
Lokalita : Guardamar del Segura
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 77 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Guardamar del Segura
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač