Skip to main content
449.000 

Apartmán Guardamar del Segura

Novostavby apartmánů (penthause) v Guardamar del Segura s otevřeným výhledem na řeku Segura a nádhernou krajinu Vega Baja, pouhých 30 minut od letiště v Alicante.

Tato výstavba se nachází v blízkosti přístavu Guardamar a barů a restaurací. Komplex je v docházkové vzdálenosti k nejbližší pláži a centra Guardamar, kde je spousta supermarketů, barů, restaurací, obchodů a všech potřebných služeb.

Komplex je v moderním stylu s 31 apartmány, které mají 2 ložnice, 2 koupelny a prostorné terasy od 20 m2, podzemní parkoviště a uzavřený úložný prostor. Objekt má 9 podlaží,  společný bazén a zahradu s přírodní trávou.

Všechny použité materiály jsou velmi kvalitní, okna z PVC s dvojitým zasklením, elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním, koupelny s elektrickým podlahovým vytápěním, plně vybavené kuchyně, osvětlení interiéru a exteriéru, centrální klimatizace, elektrický bod na terasách.

Nabídka je do 31.8.24 – tyto nemovitosti dodány plně zařízené včetně dekorací, kuchyňského nádobí, chytré televize, bílého zboží, nábytku, A/C, rolet, lampiček, postelí, ložního prádla, ručníků, žehlícího prkna, kávovaru, topinkovače, vysoušeče vlasů.

Upozorňujeme, že ceny a velikosti nemovitostí se mohou lišit, pro dostupnost nás prosím kontaktujte.

Guardamar del Segura je tradiční pobřežní město, zde najdete některé z nejlepších pláží této oblasti , spolu s veškerou občanskou vybaveností a velké autobusové nádraží pro snadné dopravní spojení. Guardamar del Segura se v letních měsících se stává Mekkou pro mnoho turistů V centru Guardamar najdete velký park z písečných dun, ideální pro dlouhé procházky po celý rok.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9244
Cena : 449.000 
Lokalita : Guardamar del Segura
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 76 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Guardamar del Segura
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Ano

Najít na mapě

Vlastnosti

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač