Prodáno
199.950 

Apartmán Entre Naranjos, Vistabella

Výjimečná novostavba připravená na klíč k prodeji ve velmi vyhledávaném golfovém resortu Vistabella, Entre Naranjos. Tento komplex  má vlastní 18jamkové golfové hřiště, sportovní zázemí, klubovnu a restauraci, velkým supermarket, obchodní centrum a výběrem barů a restaurací.

Nemovitost (dokončena v roce 2022) tvoří součást exkluzivní soukromé zástavby (Residential Capri VI), která má velký uzavřený bazén, profesionálně upravené zahrady s dostatkem místa na opalování.

Obytná plocha se skládá z velkého otevřeného obývacího pokoje s jídelnou, dobře vybavené kuchyně se špičkovými spotřebiči, velké hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a vlastní sprchou a další dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelny pro hosty.

Z obývacího pokoje vede nádherná západně orientovaná sluneční terasa s výhledem na společný bazén a zahrady – ideální místo pro stolování a relax!

Apartmán má také velké soukromé střešní solárium o rozloze 55 m², kde je dostatek prostoru pro opalování, zábavu i venkovní stolování!

Nemovitost je vybavena špičkovým zařízením spolu s klimatizací s rozvody teplé a studené vody.

Za 10 minut jízdy se dostanete do San Miguel De Salinas a Los Montesinos. Pláže Guardamar del Segura jsou pouhých 12 minut jízdy autem.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM9177
Cena : 199.950 
Lokalita : Villamartin
Typ nemovitosti : Apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : Prodáno
Vzdálenost od moře : V dojezdové vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 69 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Entre Naranjos
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 2
Koupelny : 2
Bazén : Komunální
Garáž : Venkovní stání

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač