265.100 

Apartmán Campoamor

Nově postavené apartmány v Dehesa de Campoamor, Orihuela Costa – jižní pobřeží Costa Blanca.

Výběr z novostaveb v prestižní oblasti Dehesa de Campoamor. Apartmány jsou postaveny u ohromující středomořské zahrady a společného bazénu, komplex  má krytý bazén s vířivkou, lázně a posilovnu! Obytná plocha nabízí 3 dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi, šatnu, 2 rodinné koupelny se sprchou, kuchyň v americkém stylu a prostorný obývací a jídelní prostor s přímým přístupem na přední terasu.

Parkovací a skladovací prostory jsou volitelně navíc.

Campoamor je oblíbené přímořské letovisko na jihu Orihuela Costa, leží na hranici pobřeží Costa Blanca a Costa Calida. Nabízí dobrou autobusovou dopravu do Torrevieja a okolních měst a pláží.

V Campoamor jsou tři hlavní pláže: Cala de Campoamor, Playa de Campoamor a Caleta de la Glea.   Campoamor má také krásný přístav s mnoha jachtami, které tam kotví.

Pokud jste milovníky golfu, v Campoamoru jsou poblíž tři golfová hřiště v Real Club de Campoamor, Villamartin a Las Ramblas golf.

Vzhledem k těsné blízkosti dvou letišť (Alicante a Covera, přibližně 45 minut), je Campoamor ideálním místem jak pro dovolenou, tak pro trvalé bydlení.

podrobnosti

ID Nemovitosti : CM7963
Cena : 265.100 
Lokalita : Campoamor
Typ nemovitosti : Novostavba - apartmán
Typ inzerátu : Prodej
Status : K dispozici
Vzdálenost od moře : V pěší vzdálenosti
Rozloha nemovitosti : 107 m²
Rozloha pozemku : m²
Město / oblast : Campoamor
Země : Španělsko

Vnitřní struktura

Ložnice : 3
Koupelny : 2
Bazén : Komunální

Najít na mapě

Vladimír Dostál
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Vyhledávač